Shopping Cart

Kom jij onze club versterken?

Posted by ADMIN admin@beatcyclingclub.com on
Kom jij onze club versterken?

Hou jij van de koers, wil je er het liefst zo dicht mogelijk op zitten en vind je het leuk om dit te delen met duizenden wielerliefhebbers? Grijp dan jouw kans om het wielrennen intenser dan ooit te beleven bij BEAT Cycling Club! In ons communicatieteam zijn we namelijk op zoek naar echte afmakers op het gebied van content.

BEAT groeit razendsnel en zet enorme stappen vooruit. Met meer dan 2000 leden, een actieve online community en een professionele baan- en wegploeg zijn we inmiddels uitgegroeid tot de grootste wielerclub van de Benelux. Elke dag zetten we ons vol overgave in om het gaafste aanbod te bieden aan onze leden en om onze professionele baan- en wegrenners te ondersteunen. En dat alles met een ambitieuze missie. Strijden om de prijzen tijdens de Olympische Spelen van 2020 en in de toekomst deelnemen aan de Tour de France.

Om onze missie werkelijkheid te laten worden breiden we ons communicatieteam uit met drie talentvolle studenten. Ben je een befaamd verhalenverteller, weet je als geen ander hoe je impact maakt op social media of is videowerk bekend terrein voor jou? Laat ons weten wat jouw talent is en start jouw BEAT avontuur! Samen met onze communicatiemanager en andere stagiaires vorm je een hecht team en ga je de vetste video's, acties en verhalen maken voor duizenden wielerliefhebbers en fans van BEAT Cycling Club!

Klinkt goed? Klinkt te gek! Bekijk de stagevacatures, laat van je horen en start jouw BEAT avontuur vandaag!ย 

Older Post Newer Post