Shopping Cart

Het wagenpark 2020, dit is wat onze club terug wil zien

Posted by BEAT ADMIN on
Het wagenpark 2020, dit is wat onze club terug wil zien

“Als we de ploegleiderswagen nou een heel vet design willen geven, hoe zou dat er dan volgens jou uit moeten zien?” Deze vraag hebben we de afgelopen dagen bij jullie weggelegd. Van complete designs tot subtiele details, dit zijn de vijf vetste inzendingen die we tot nu toe hebben gekregen!

1. Sweet victory

  De wegploeg heeft ondertussen een flink rijtje overwinningen bij elkaar geharkt. Om dat nooit te vergeten kwamen jullie met het idee om alle overwinningen een plekje op de auto te geven. Ook gelijk extra motivatie om een koers te winnen!

  2. I'm spinning round & round

   Een klein detail, maar wel super vet: Spinning rims! Als de auto stopt blijven de velgen doordraaien. Dat staat ook gelijk symbool voor de renners van de wegploeg. Blijven gaan!

   3. Niets is wat het lijkt

    Je hebt deze foto vast wel eens gezien. Door een optische illusie lijkt het alsof de bus wordt gewurgd door een slang. Hoe vet zou het zijn als we met zo’n sticker bijvoorbeeld laten lijken dat het BEAT logo op de auto is gevallen?

    4. Go black, go wild

    Jullie gaven al aan dat jullie meer zwart in de kledinglijn willen zien, ook in het wagenpark moet dit volgens jullie terugkomen! Betekent dat dat de BEAT kleur dan helemaal verdwijnt? Natuurlijk niet! “Zet de logo’s er dan in BEAT kleuren op” of “Maak een fade effect van de BEAT kleur naar zwart”

    5. Legendarische inzending

     Even een shout-out naar Maarten Fekkers, BEAT-lid van het eerste uur. Van hem ontvingen we deze epische inzending.

      

     En nu jij! Alles is mogelijk

     Heb jij inspiratie gekregen van deze ideeën? Mis je nog iets? Of heb jij een heel nieuw idee? No matter what je bedacht hebt, laat het ons weten!

     Older Post Newer Post